Daszki szklane

Daszki szklane

Wykończenie wejścia do domu czy balkonu często koncentruje się wokół zadaszenia. Ta może być wykonane z różnych materiałów, jednak naszym klientom szczególnie polecamy daszki szklane. To doskonały sposób na to, aby ochronić się przed opadami deszczu i wiatrem, a także zredukować siłę promieniowania słonecznego. Gdy stoisz przed drzwiami wejściowymi i szukasz kluczy w torebce czy plecaku nie musisz moknąć! Tak samo jak Twoi goście czekający aż wpuścisz ich do środka. 

Jakie zalety ma daszek szklany?

Możesz zastanawiać się nad różnymi rodzajami daszków i porównywać je między sobą jednak zdecydowanie dobrym wyborem okaże się ten wykonany ze szkła. Oto argumenty, które przemawiają za jego wyborem:

  • wygląda lekko i dynamicznie,
  • nie blokuje dopływu promieni słonecznych,
  • zapewnia efektowne wykończenie wejścia,
  • pasuje do nowoczesnych nieruchomości – mieszkalnych, użytkowych,
  • jest solidny i trwały,
  • można go łatwo wyczyścić,
  • powstaje na indywidualne zamówienie – na konkretny wymiar i z elementów, które wskażesz.

Zamów daszek szklany, aby samemu przekonać się o wszystkich jego zaletach i stać się posiadaczek efektownego elementu architektonicznego. Taki element nad wejściem od razu sugeruje, że nieruchomość jest modna, a jej mieszkańcy znają aktualne trendy.

Solidne i estetyczne szklane daszki

Wykonujemy różne warianty daszków szklanych, dopasowując ich wygląd oraz rozmiar do charakteru Twojej nieruchomości. Polecamy Ci do wyboru kilka wersji mocowań – od nich zależy solidność całej konstrukcji i jej stabilność. My jednak chcemy też, żeby mocowania wyglądały estetycznie, dlatego proponujemy:

  • daszki na cięgnach,
  • daszki wspornikowe,
  • daszki rurowe.

W ofercie mamy wszystko, co potrzebne do bezpiecznego montażu, a więc marki i kotwy punktowe oraz solidne okucia.

Zamów szklane daszki w Steel Harmony

Do wykonania daszków szklanych wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały i technologie. Produkujemy ze szkła hartowanego, dodatkowo wzmacnianego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymuje ono nawet pod naporem śniegu. Do tego konstrukcje wspornikowe ze stali, która pozostaje odporna na działanie wody i słońca – nie rdzewieje i nie niszczy się.

Wykonujemy daszki szklane za zamówienie i indywidualnie je wyceniamy. Możesz skorzystać z naszych dotychczasowych realizacji, aby zainspirować się lub możesz wybrać koncepcję własną. Chętnie podejmujemy się też większych czy bardziej skomplikowanych produkcji. Oprócz szklanych daszków w swojej ofercie mamy również balustrady wewnętrzne i balustrady zewnętrzne. Zapraszamy do współpracy!