Balustrady całoszklane

Balustrady całoszklane – Legionowo

Wraz z nastaniem mody na minimalistyczne, jasne, świeże wnętrza pojawiło się zapotrzebowanie na balustrady, które będą się w ten opis wpisywały. Okazuje się, że w roli nowoczesnych barierek wspaniale prezentują się balustrady całoszklane. W Legionowie cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. 

Ich zaletą jest wszechstronność – mogą być montowane nie tylko jako balustrady wewnętrzne, ale też na zewnątrz budynków. Z tej szansy korzystają deweloperzy i inwestorzy prywatni, którym zależy na podkreśleniu niebanalnego charakteru swojego budynku. Cieszymy się, mogąc stać się częścią każdej z tych inwestycji i dostarczać samonośne balustrady na zamówienie, wykonywane na wymiar.

Zalety balustrad całoszklanych

Zastanawiasz się nad zakupem balustrady całoszklanej? Ta konstrukcja zachwyci się od pierwszej chwili, jak tylko ją u Ciebie zamontujemy. Wynika to przede wszystkim z faktu, że prezentuje się bardzo lekko i dynamicznie. W żaden sposób nie ogranicza swobodnego przepływu światła i sprawia, że wnętrza są w nim naturalne skąpane. To świetnie rozwiązanie zwłaszcza w przypadku ciemnych klatek schodowych, pozbawionych dostępu do okna. 

Gdzie pasują balustrady całoszklane?

Balustrady całoszklane wspaniale dopełniają wizerunku nowoczesnych nieruchomości mieszkalnych, użytkowych, biurowych, noclegowych. Jeżeli elewacja budynku jest utrzymana we współczesnym designie, to barierki też powinny takie być. Pasują one doskonale do stylu współczesnego, industrialnego, glamour. Wpiszą się zarówno w krajobraz dużego miasta, jak i stylowej wiejskiej posiadłości. 

Balustrady całoszklane od producenta

Oferujemy balustrady całoszklane wykonane z różnych rodzajów szkła. Do najpopularniejszych materiałów konstrukcyjnych, które wykorzystujemy, zalicza się:

  • szkło bezpieczne,
  • szkło mleczne,
  • szkło transparentne,
  • szkło kolorowe.

Zawsze dbamy i najwyższą jakość wykończenia, która przekłada się na estetykę konstrukcji oraz bezpieczeństwo jej eksploatowania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia pomiarów, porozmawiania o szczegółach oferty i zamówienia indywidualnego projektu. 

Zamów balustrady całoszklane z Legionowa

Polecamy Twojej uwadze profesjonalnie wykonane, bardzo nowoczesne i solidne balustrady całoszklane z Legionowa. Wyróżnia je atrakcyjny design i konkurencyjna cena. Współpraca z nami odbywa się na przejrzystych zasadach, dlatego dokładnie wiesz, na kiedy projekt będzie ukończony i ile za niego zapłacisz. Działamy w Legionowie i okolicach takich jak Jabłonna, Wieliszew, Skrzeszew, Chotomów, Serock, Marki, Nieporęt, Nowy Dwór Mazowiecki, Tarchomin i Białołęka. Serdecznie zapraszamy!