Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe z Legionowa

Jesteśmy dostawcą i monterem konstrukcji stalowych. W Legionowie i okolicach takich jak Jabłonna, Wieliszew, Skrzeszew, Chotomów, Serock, Marki, Nieporęt, Nowy Dwór Mazowiecki, Tarchomin i Białołęka, zrealizowaliśmy już wiele inwestycji, które wymagały od nas zaprojektowania, zmierzenia, wykonania oraz zamontowania elementów pod hale czy inne obiekty wielkopowierzchniowe. Oprócz rozwiązań dla przemysłu chętnie uczestniczymy też w innych projektach, np. związanych z gastronomią. Wykonujemy na zamówienie kontenery oraz kawiarnie plenerowe, także dwupoziomowe. Dysponując nowoczesną bazą sprzętową oraz zaawansowanymi maszynami jesteśmy w stanie sprostać różnym oczekiwaniom naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dostawca konstrukcji stalowych na wymiar

Jesteśmy dostawcą konstrukcji stalowych na wymiar. Nie korzystamy z gotowych schematów, lecz projektujemy je od podstaw. To pozwala nam sprostać wszystkim wymaganiom klientów i wkomponować konstrukcje stalowe w miejsca o ograniczonym metrażu czy problematycznym układzie. Zawsze bierzemy przy tym pod uwagę:

  • estetykę,
  • bezpieczeństwo,
  • dopasowanie do obowiązujących w danym rejonie przepisów.

Naszym klientom proponujemy różne typy konstrukcji stalowych od małych po bardzo duże. Jesteśmy w stanie wykonać je zgodnie z indywidualnymi wytycznymi, stąd pewność, że zawsze będą idealnie dopasowane do oczekiwań inwestora.

Kompleksowa realizacja inwestycji

Zajmujemy się kompleksową realizacją zamówień na konstrukcje stalowe – od projektu i pomiaru, przez wykonanie, aż po montaż. Dostarczamy różne typy konstrukcji, które będą miały przeznaczenie użytkowe, produkcyjne lub magazynowy. Wykonujemy:

  • hale sportowe,
  • magazyny,
  • hale produkcyjne,
  • kontenery gastronomiczne,
  • sklepy wielkopowierzchniowe,
  • galerie handlowe.

Gwarantujemy najwyższą trwałość każdej konstrukcji oraz wykonanie, zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. 

Zamów konstrukcje stalowe z Legionowa

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na konstrukcje stalowe na wymiar. Są one dopasowane do potrzeb inwestora, jak również miejsca, w którym docelowo się znajdą. Chodzi nie tylko o same profile zewnętrzne, ale też opcje dodatkowe, jak schody stalowe czy daszki. Koniecznie skonsultuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach oferty i złożyć zamówienie. Zyskasz przy tym pewność, że współpracujesz z wykonawcą godnym zaufania – rzetelnym i terminowym wykonawcą wielu inwestycji w regionie i nie tylko.

Masz pytania? Skontaktuj się z doradcami Steel Harmony, aby poznać wszystkie interesujące Cię odpowiedzi oraz uzyskać informacje dodatkowe potrzebne do podjęcia decyzji.