Balkony francuskie, balustrady balkonowe Legionowo

Balkony francuskie

Szukasz atrakcyjnego i modnego sposobu na wykończenie swojej nieruchomości? Jeżeli masz duże okna balkonowe, ale nie masz balkonu to i tak potrzebne Ci barierki. W naszej firmie wykonujemy między innymi eleganckie balustrady zewnętrzne, na przykład tzw. balkony francuskie. Świetnie uzupełniają one wygląd fasady, a zarazem mają nieocenione znaczenie dla bezpieczeństwa domowników – zwłaszcza najmłodszych.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na balustrady balkonowe z Legionowa. Oferujemy duży wybór komponentów, z których wykonujemy konstrukcje. Stal, szkło, drewno – jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania!

Solidne i piękne balustrady balkonowe – Legionowo

Oferujemy zabudowę portfenetrów, czyli dużych przeszkleń, które pomimo tego, że otwierają się, to nie prowadzą na taras. Ich celem jest maksymalne doświetlenie pomieszczenia, dlatego cieszą się dzisiaj tak dużą sympatią. Za sprawą naszych balustrad balkonowych z Legionowa nabierają one jeszcze przyjemniejszego charakteru. Zawsze dbamy bowiem o maksymalne dopasowanie stylistyczne balkonu francuskiego do pozostałych elementów wykończeniowych budynku, wykonujemy balustrady na zamówienie. W ten sposób udaje się zachować jego pierwotny charakter, bez przesady czy wrażenia chaosu. Przyświeca nam idea spójności, harmonii – dzięki temu możemy poszczycić się sporym gronem zadowolonych klientów!

Zalety balkonów francuskich

Rosnąca ilość projektów architektonicznych, które wykorzystują duże przeszklenia stale się zwiększa. Dzisiaj balkony francuskie są niezwykle popularne – nic dziwnego! Dodają eleganckiego charakteru budynkom, zapewniając nieskrępowany dostęp do światła dziennego. Nasze balustrady balkonowe w żaden sposób go nie blokują, dlatego masz pewność, że wnętrza Twojego domu czy biura pozostaną skąpane w ciepłym blasku.
Balkony francuskie urozmaicają każdą elewację. Trzeba przyznać, że świetnie wyglądają w obiektach klasycznych, jak i minimalistycznych. Na pewno na uwagę zasługuje fakt, że ożywiają fasadę domu, stwarzając jej mieszkańcom dodatkowe miejsce np. do zamocowania suszarki na pranie czy nałożenia donic pełnych kwiatów.

Zamów balustrady na balkony francuskie

Zachęcamy do składania zamówień na balustrady balkonowe w Legionowie i okolicach takich jak Jabłonna, Wieliszew, Skrzeszew, Chotomów, Serock, Marki, Nieporęt, Nowy Dwór Mazowiecki, Tarchomin i Białołęka. Oferujemy:

  • krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • cenę adekwatną do jakości,
  • indywidualny projekt,
  • wysoką estetykę,
  • solidnie wykończenie,
  • transport i montaż gratis.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas – chętnie na wszystkie odpowiemy! Zapraszamy do współpracy.