Balustrady wewnętrzne

Balustrady wewnętrze Legionowo

Szukasz pięknych i efektownych balustrad wewnętrznych w Legionowie i okolicach takich jak Jabłonna, Wieliszew, Skrzeszew, Chotomów, Serock, Marki, Nieporęt, Nowy Dwór Mazowiecki, Tarchomin i Białołęka? Sprawdź lokalnego dostawcę elementów do wykańczania wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz użytkowych. Naszym klientom proponujemy szeroki wybór elementów konstrukcyjnych, które są wykonywane na indywidualne zamówienie. To oznacza perfekcyjne dopasowanie tak pod względem stylu, jak również rozmiaru. Zobacz, co udostępniamy w asortymencie i nie wahaj się złożyć zamówienia indywidualnego zgodnie z własnym pomysłem lub zaczerpniętą inspiracją.

Rodzaje balustrad wewnętrznych


Balustrady nierdzewne, ze stali kwasoodpornej i ze stali konstrukcyjnej lakierowane proszkowo w palecie RAL. Wykonujemy- poręcze, barierki, balustrady wewnętrzne jak i balustrady zewnętrze.

Nasza oferta obejmuje balustrady schodowe, balkonowe, tarasowe, zabezpieczenia okien i balkonów z różnymi wypełnieniami. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • Balustrady nierdzewne
  • Balustrady stalowe lakierowane
  • Balustrady całoszklane
  • Balustrady z linkami stalowymi
  • Balustrady kute
  • Poręcze i barierki przyścienne

Balustrady dostosowujemy do stylistyki wnętrza, architektury budynku lub do schodów czy balkonów.

Ze względu na trwałość, odporność na zabrudzenia i uniwersalną estetykę, produkujemy balustrady nierdzewne (ze stali kwasoodpornej), które łączymy z np. ze szkłem. Sporym zainteresowaniem cieszą się również balustrady ze stali konstrukcyjnej malowanej proszkowo na dowolny kolor oraz na kolory metaliczne i strukturalne.

Dopasowanie balustrady do stylu nieruchomości

Korzystanie z różnorodnych materiałów, jak również dążenie do zaspokojenia wszystkich gustów estetycznych sprawia, że balustrady wewnętrzne z naszej oferty z łatwością dopasowują się do wszystkich aranżacji wnętrzarskich. Bez względu na to, czy inspiruje się nurt industrialny, czy wolisz klasykę w najczystszej postaci – u nas znajdziesz coś dla siebie. 

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się zwłaszcza balustrady stalowe malowane proszkowo na czarno. Pozwala to mieszkańcom na korzystanie z nich długo i bezpiecznie, a także zapewnia łatwe i wygodne czyszczenie. Ułożenie profili, tak samo jak ich szerokość dostosowujemy do indywidualnych koncepcji architektonicznych. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, w celu porozmawiania o ofercie i zamówienia indywidualnej wyceny.