Zabudowy loftowe

Metaloplastyka i stolarstwo, czyli połączenie konstrukcji ślusarskich z zabudowami meblowymi, ścianami i małą architekturą. Oferujemy zabudowy loftowe wraz z montażem przez wyspecjalizowaną kadrę pracowników.

Zabudowy loftowe

Jak urządzić loft w prawdziwie industrialnym stylu? W jaki sposób podzielić olbrzymią przestrzeń na oddzielne pomieszczenia? Jak dodać charakteru zwykłemu wnętrzu? Wykorzystaj w tym celu przepiękną i solidną zabudowę metalowo-szklaną.

Zabudowa loftowa to wyjątkowy rodzaj aranżacji wnętrz wnoszący do nich unikalne piękno i wspaniały mocny charakter. Odznacza się ona nowoczesnością w jej najlepszym wydaniu przy jednoczesnym nawiązaniu do historii czy też przeznaczenia konkretnego miejsca, które chcesz zaaranżować. W zupełnie nowych miejscach za pomocą takiej zabudowy można wykreować magiczną atmosferę, które udzieli się wszystkim gościom.

Styl industrialny

Styl industrialny świetnie sprawdza się zwłaszcza w większych wnętrzach, ale jego elementy można z powodzeniem zastosować również w małych metrażach. Charakterystycznymi elementami tego stylu są:

  • surowość;
  • duże przestrzenie;
  • biele, szarości, beże lub czysty beton albo cegły na ścianach;
  • stylowe drewniano-metalowe meble;
  • stylowe dodatki.

W loftowych aranżacjach z powodzeniem można wykorzystać zarówno drzwi loftowe oraz ścianki loftowe za pomocą których można swobodnie kreować przestrzeń i dokonywać jej podziału. Zabudowa loftowa dobrze współgra z pozostałymi elementami stylu industrialnego. Ale równie dobrze może być jedynym takim akcentem w nowoczesnym pomieszczeniu.

Gdzie pasuje zabudowa loftowa?

Zabudowa loftowa jest rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i przy odpowiednim dobraniu kolorystyki można ją zastosować właściwie w każdym pomieszczeniu. Naturalnym jej środowiskiem są przede wszystkim mieszkania czy biura urządzane w przestrzeni adaptowanej ze starych przemysłowych obiektów. Tam służy podkreśleniu charakteru i historii takiego miejsca. Równie dobry efekt zostanie osiągnięty w nowych wnętrzach urządzanych w stylu industrialnym, gdzie zostanie ona połączona na przykład z odrestaurowaną fabryczną lampą czy farbą ścienną sprawiającą wrażenie czystego, surowego betonu.

Zabudowa loftowa to doskonałe rozwiązanie także w małych przestrzeniach, w których chcemy wydzielić przestrzeń – otwarty salon, który na noc staje się sypialnią w kawalerce to najlepszy przykład. Dzięki odpowiednio dobranej zabudowie loftowej miejsce, z którego korzystamy przez cały dzień na noc staje się zaciszną sypialnią oddzieloną od zgiełku kuchennego.

Zabudowy loftowe warto stosować także w sypialniach z łazienką, czy w dużych holach, szczególnie jeśli zależy nam na zwiększeniu powierzchni użytkowej. Stylowy, nowoczesny i przede wszystkim industrialny dodatek do wnętrz to doskonałe rozwiązanie w każdej aranżacji.

Skontaktuj się z nami, a z pewnością zaoferujemy Ci coś z czego będziesz zadowolony i co będzie stanowiło prawdziwą ozdobę Twojego wnętrza. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą mebli loftowch!