Ścianki loftowe

Ścianki loftowe

Industrialne wnętrza to nie tylko trend, ale przede wszystkim funkcjonalność. Za pomocą prostych i eleganckich rozwiązań nawet w małym pomieszczeniu możemy stworzyć dużą przestrzeń, która jest użytkowa. Pomocne są przy tym ścianki loftowe – bez zbędnego zagracania całego wnętrza możemy ze smakiem wydzielić przestrzeń użytkową i wypoczynkową.

Ścianki loftowe to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie jasne przestrzenie. Wykonane ze szkła i metalu wpiszą się zarówno w domową, jak i biurową aranżację zapewniając maksimum prywatności.

Przestrzeń skrojona do twoich potrzeb – ścianki loftowe

Styl industrialny od lat króluje wśród wnętrzarskich trendów. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bowiem połączenie surowych cegieł, betonu z drewnem, szkłem i metalem stwarza niepowtarzalną aranżację. We wnętrzach loftowych z powodzeniem połączymy nowoczesność z rzeczami starymi, nadając im tego wyjątkowego i pożądanego charakteru.

W loftach królują:

  • surowe ściany wyłożone cegłą i betonem;
  • wysokie przestrzenie;
  • naturalne materiały, jak drewno, szkło czy metal.

W tego typu aranżacjach nie zabraknie też miejsca dla recyklingu, czy ponownego wykorzystania starych lamp czy biurowych szafek, które dzięki delikatnemu podrasowaniu otrzymują drugą szansę.

Przestrzenie industrialne bardzo często są ogromne – to w końcu pofabryczne czy pokoszarowe tereny, czyli wysokie sufity lub jedno wielkie wnętrze, które wymaga odpowiedniego podziału. Aby nie utracić charakteru miejsca, doskonałym rozwiązaniem do wydzielenia poszczególnych pomieszczeń są ścianki loftowe.

Ścianki loftowe – przestrzenne wnętrza

Ścianki loftowe wykonane ze szkła i metalu to przykład industrialnego rozwiązania, które można zastosować w każdym wnętrzu. Doskonale sprawdzą się do wydzielenia sypialni, ale też w sposób elegancki oddzielą salon od kuchni, a jednocześnie nie zabiorą wizualnie przestrzeni, bowiem dzięki półotwartości wnętrza pozostają widne.

Jeśli szukasz idealnego rozwiązania dla swojego domu, to ścianki loftowe powinny być właśnie tym, co powinno cię zainteresować. Zapraszamy do kontaktu – nasz zespół nie tylko odpowie na wszystkie pytania, ale również pomoże w znalezieniu najlepszego rozwiązania, które wprowadzi do twoich wnętrz wyjątkowy charakter – być może to właśnie ścianki loftowe, które podkreślą nietuzinkową i wspaniałą aranżację.