Meble

Dla klientów ceniących meble trwałe i nowoczesne oferujemy szeroką gamę mebli stalowych. Nasze meble wykonujemy ze stali nierdzewnej i innych trwałych materiałów. Nasi klienci cenią sobie elegancję nierdzewnej stali połączoną z prostotą nowoczesnych wzorów. Wykonujemy również meble metalowe w połączeniu z elementami szklanymi.

Meble loftowe

Jak dobrać meble pasujące do stylu industrialnego czy stylu loftowego? To nic trudnego. Zapoznaj się z przedstawionymi tutaj meblami, a zrozumiesz ten styl i bezbłędnie dobierzesz do niego wszystkie elementy.

Styl industrialny jest niezwykle modny i wciąż zyskuje nowych zwolenników. Dobre meble loftowe oraz zabudowa loftowa odmienią każde wnętrze lub podkreślą jego unikalny charakter. Czym zatem charakteryzuje się styl industrialny i jakie meble są w nim stosowane?

Styl loftowy oraz styl industrialny

To dwa pokrewny style, które jednak część osób rozgranicza. Oba są dość surowe i mają wspólne pochodzenie od przestrzeni przeznaczonych do pracy takich jak fabryki, magazyny czy warsztaty. Styl industrialny jest mocniejszy i wykorzystuje więcej elementów oryginalnych pochodzących z prawdziwych historycznych miejsc, w których wytwarzano różne dobra. Styl loftowy wzoruje się na industrialnym jednak stara się zwiększyć przytulność aranżowanych pomieszczeń.

Typowe meble loftowe

Meble loftowe to przede wszystkim odpowiednie materiały. Stosowane są tutaj materiały takie jak między innymi:

  • metal;
  • szkło;
  • drewno;
  • materiały obiciowe.

Meble industrialne są spotykane wszędzie i mogą to być wszelkiego rodzaju stoły, stoliki kawowe, szafki, krzesła, barki itp. Najważniejszym ich wyróżnikiem jest dość surowy styl i odwrotnie niż w większości przypadków prezentowanie i podkreślanie swojej konstrukcji. Metalowe elementy które tworzą szkielet danego mebla są wykonywane ze stali czy miedzi i podkreślają trwałość i solidność tego wyrobu.

Meble loftowe – sypialnia, salon, korytarz?

Tak przepiękne wyroby jak meble loftowe sprawdzą się świetnie w każdym wnętrzu. W salonie może to być na przykład przepiękny stolik kawowy z metalowymi nogami i drewnianym blatem. Dobrze sprawdzi się tam również szafa o podobnej konstrukcji, również w szybą w drzwiach. Podobna szafa tylko z lustrem idealnie wpasuje się do każdej sypialni. Węższe modele ustawione w korytarzu na pewno pomieszczą wszystkie buty domowników. Jadalnia jest miejscem, gdzie królować może olbrzymi stół na przykład na jednej potężnej metalowej nodze z pięknym drewnianym blatem.

Równie świetnie meble loftowe nadają się do aranżacji przestrzeni biurowej, gdzie dominować będą oczywiście wielkie biurka. Do przechowywania książek czy papierów sprawdzą się wysokie regały zarówno wolnostojące jak i cała loftowa zabudowa.

Oferujemy każdemu szeroki wybór trwałych i nowoczesnych mebli loftowych i industrialnych będących połączeniem stali, drewna i szkła. Skontaktuj się z nami, a z pewnością stworzymy dla Ciebie to czego szukasz i co będzie idealnie pasowało do Twojego wnętrza. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą zabudów loftowych!