Drzwi loftowe

Drzwi loftowe

Każde wnętrze zasługuje na wyjątkowe wykończenie. Trudno wyobrazić sobie zaciszną i spokojną sypialnię czy łazienkę bez drzwi – nie zawsze jednak spełniają one nasze wymagania wizualne. Są bez wyrazu lub na tyle popularne, że mają je wszyscy sąsiedzi. Jeśli szukasz zatem czegoś wyjątkowego, z charakterem – drzwi loftowe są doskonałym rozwiązaniem.

Loftowe drzwi to świetny wybór szczególnie we wnętrzach industrialnych. Podkreślają one charakter miejsca, a dodatkowo zapewniają prywatność, o którą zabiegamy nawet we własnym domu. Dzięki zastosowaniu prostych, a jednocześnie stylowych materiałów, do których zalicza się metal, szkło i lustra, drzwi loftowe doskonale wygłuszą, a jednocześnie wydzielą poszczególne strefy.

Najlepsze drzwi loftowe Legionowo

Nasze wyjątkowe drzwi loftowe wykonane są z najlepszej jakości surowców, dlatego też są trwałe i wytrzymałe. Zajmujemy się nie tylko ich produkcją dopasowując je do twoich wymagań i wnętrza, ale także montażem dzięki czemu masz pewność, że w pełni spełnią twoje oczekiwania.

Drzwi loftowe wykonane przez nas idealnie wpasują się we wnętrza utrzymane w tonie industrialnym, który charakteryzuje:

  • surowość wykończenia – naturalna cegła, beton;
  • stylowe dodatki, jak pofabryczne lampy;
  • przestronne wnętrza, nierzadko po adaptacji starych koszar czy fabryk.

Połączenie metalu, szkła lub luster nie tylko doskonale wpiszą się w ten styl, ale podkreślą go, jednocześnie nie przytłaczając, co jest niezwykle ważne w domach o charakterze industrialnym.

Do jakiego domu drzwi loftowe?

Mimo, że styl industrialny wywodzi się ze starych pofabrycznych budynków, loftowe wnętrza możemy stworzyć również w małych mieszkaniach czy domach jednorodzinnych. Wszystko jest kwestią dodatków, dla których drzwi loftowe będą wspaniałym tłem.

Wiele osób tego typu rozwiązanie stosuje w sypialniach, które połączone są z łazienką – w ten sposób zapewniamy sobie prywatność, a jednocześnie nie zaburzamy otwartej przestrzeni, dzięki której całe pomieszczenie prezentuje się niezwykle elegancko.

Drzwi loftowe warto również zastosować w przestrzeni biurowej – to rozwiązanie wpływa pozytywnie na wydajność pracowników, którzy mogą cieszyć się prywatnością, a jednocześnie wciąż panuje atmosfera popularnego open space.

Jeśli poszukujesz idealnych drzwi dla siebie, a styl loftowy jest ci bliski, nasze drzwi loftowe będą doskonałym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj naszą ofertę – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie twoje pytania i pomożemy w doborze idealnego rozwiązania, dzięki którym twoje wnętrza zyskają prawdziwie industrialnego sznytu. Drzwi loftowe w Legionowie zamówisz u nas wraz z montażem.